Bielsze zęby w kilka chwil

Nie wszystkie osoby mogą pochwalić się białym uśmiechem. Wystarczy palenie papierosów czy picie kawy lub czerwonego wina, aby na zębach pojawiły się nieestetyczne przebarwienia. Można je w łatwy sposób usunąć. Wystarczy jedna wizyta u dentysty i wybielanie zębów.

Kraków pełen jest profesjonalnych klinik dentystycznych, gdzie można przeprowadzić ten zabieg wchodzący w zakres stomatologii estetycznej. Jednym z nich jest Centrum Dentystyczne Zakopianka. Sposobów na fachowe wybielanie jest wiele, ale w tym miejscu stosuje się specjalny, jednorazowy zabieg Beyond. W trakcie zabiegu na zęby nakłada się żel wybielający, który jest następnie aktywowany za pomocą światła akceleratora. Wszystko trwa około 45 minut. Należy podkreślić, że taki zabieg jest bezpieczny, a jedyną uciążliwością, która może mu towarzyszyć jest utrzymująca się do 24 godzin nadwrażliwość zębów.

Więcej informacji na temat wybielania zębów tą metodą znaleźć można na stronie kliniki http://www.dentysta-zakopianka.pl Zalety są niezaprzeczalne:
– efekt utrzymuje się około dwóch lat,
– zabieg jest krótki i nieinwazyjny,
– wybielanie nie powoduje żadnego dłuższego dyskomfortu.

Źródło: http://www.dentysta-zakopianka.pl/oferta/wybielanie-zebow/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *