Kupuj w Łomiankach ze stylistką

Potrzebujesz odmiany i chcesz poczuć się wreszcie dobrze we własnej skórze? Dzięki profesjonalnym poradom połączonym z zakupami w asyście stylistki jest to na wyciagnięcie ręki w Galerii Łomianki. Zrób coś dla siebie i poczuj się jak gwiazda, rezerwując darmową sesję z profesjonalną stylistką. Wzmocnij swoją pewność siebie oraz przeżyj ciekawą przygodę!

Warto podkreślić, że personal shopping nie sprowadza się wyłącznie do zakupów. To również nauka stylizacji swojej sylwetki. Po spotkaniu dowiemy się, po które fasony i kolory sięgać w przyszłości oraz jak je ze sobą zestawiać. Co więcej, stylistka pomoże nam w kupnie gotowych zestawów, dbając przy tym o wszystkie szczegóły i tworząc dopasowaną całość. Dzięki radom stylistki odnajdziemy własny styl, dopasowany do naszej osobowości oraz sposobu życia przy jednoczesnym zachowaniu swobody i dobrego samopoczucia. Zarezerwuj termin na https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Porada specjalistki
Każdy chce prezentować się ładnie i wyjątkowo. Czy to nam się podoba czy nie, w dużej mierze to jak się czujemy przekłada się na to, co na sobie nosimy. Tutaj pojawia się zawsze cała masa wątpliwości – jak wybrać to, w czym będzie mi dobrze?; co kupić?; co z czym zestawić, aby otrzymać pożądany i zadowalający efekt? Dla wielu osób zakup właściwego ubrania jest naprawdę dużym wyzwaniem. W końcu nie wszyscy znamy się na modzie, tym bardziej nie orientujemy się we wszystkich najnowszych trendach. Na szczęście w tym przypadku Galeria Łomianki wychodzi nam naprzeciw. Otóż wraz ze specjalnie zatrudnioną stylistką Gosią Marszałek można umówić się na wspólne zakupy w galerii. Tym sposobem, zyskujemy doradczynię, która zna się na modzie naprawdę dobrze i pomoże nam dobrać to, co do nas pasuje, uwypuklić nasze atuty, zakryć wady. Jednym słowem sprawi, że będziemy codziennie wyglądać powalająco.

Kim jest Gosia Marszałek?
Gosia to doradca stylu, marketingowiec, wielka pasjonatka dobrego smaku i sportowego życia. Kocha podróże, a dobrze ubrana jest nawet w domu, ponieważ jej motto to: „twoje ubranie to szacunek”. Gosia wie, jak ważne są ubrania i że dzięki nim naprawdę można wiele osiągnąć.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *