Kupuj ze stylistką w Galerii Łomianki

Jak dotąd personal shopping był usługą dostępną raczej dla osób zamożnych. Z powodu ceny mało kto mógł sobie pozwolić na korzystanie ze wsparcia profesjonalisty przy komponowaniu swoich stylizacji i przemierzaniu sklepów. Na szczęście teraz to się zmieniło, a przynajmniej w Galerii Łomianki. Sprawdź na www.galerialomianki.pl.

Zakupy ze stylistką to nie jest nowy koncept. Właśnie w taki sposób zapełniają swoje szafy gwiazdy, które na spacer po sklepach wybierają się zawsze w towarzystwie zaufanej ekspertki w kwestii mody. Mało kto jednak wie, że wsparcie stylistki jest nieocenione również dla osób pracujących poza branżą rozrywkową, jednak na eksponowanych stanowiskach.

Kto powinien skorzystać z usług stylistki?
Niejedna prawniczka, menedżerka czy specjalistka wysokiej klasy w korporacji swój wysmakowany i dopracowany w każdym calu styl i perfekcyjnie dobrane ubrania zawdzięcza nie tylko własnemu gustowi, ale bardzo często regularnej współpracy ze stylistką. Otóż personal shopping, czyli zakupy w towarzystwie ekspertki, która doradza w wyborze ubrań, butów i dodatków to dobre rozwiązanie na to, aby kupować tylko rzeczy najlepszej jakości i tak dobrane, aby tworzyły wiele udanych zestawień z tym, co już mamy w szafie.

Dlaczego warto?
Usługa ta ma wiele zalet. Otóż korzystając ze wsparcia stylistki podczas zakupów ominiemy różnego rodzaju pułapki, jak np. modne, ale niepasujące do naszej sylwetki kroje, nietwarzowe kolory, czy aktualne hity, które jednak zaraz wyjdą z mody. Stylistka podpowie nam, jak kupić odpowiednie rzeczy, które najlepiej pasują do naszej sylwetki, typu urody i preferowanego stylu ubierania się. Co najważniejsze stroje zostaną dobrane do naszych potrzeb, usuniemy więc ryzyko, że idąc po koszulę do pracy wyjdziemy z zakupów w centrum handlowym z idealną parą szpilek. Co więcej, stylistka potrafi zadbać o to, aby w trakcie zakupów perfekcyjnie realizować założony plan. Należy wiedzieć, że nie oznacza to, że stylistka narzuci nam swoją wizję dotyczącą stylu. Profesjonalista umie stworzyć gustowne i modne zestawy zarówno w stylu eleganckim, wieczorowym, jak i casualowym oraz sportowym. Oznacza to, że stylista nie narzuci noszenia spódnic kobiecie, która preferuje spodnie. W końcu najważniejsze jest aby ubrania nie tylko dobrze wyglądały, ale też pasowały do osoby, która je nosi i sprawiały, że będzie się ona czuła komfortowo.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *