Podstawowe informacje o kancelarii prawnej Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn umieszczona jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, że na rozmowę z adwokatem można bez trudu dotrzeć z każdej dzielnicy miasta, jak również pozostałych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty we frankach. Są nimi także właściciele firm i spółek, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Wśród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, mających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania lub unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.