Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Kliknij tu, jeśli szukasz więcej wiadomości o Flobo.

Właściciele firm nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]