Charakterystyka skrzynki telechnicznej

Potrzebujesz skrzynki teletechnicznej? Zobacz tu.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle funkcjonalne. U producentów znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału Wi-Fi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z solidnego surowca i mieć stosowne otwory, które wspomagają cyrkulację powietrza oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. W sprzedaży znajdziemy dwa podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz budynków, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – routery, wejścia optyczne. Komponenty wewnątrz skrzynki możemy przyłączyć na przykład na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Priorytetowym elementem jest także ochrona przed dostępem osób trzecich do środka szafki. W tym celu stosuje się specjalistyczne zamki. To istotne także w domu, w którym znajdują się małe dzieci. Pamiętajmy też o uporządkowaniu kabli – do tego celu służą specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]