Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Potrzebujesz szczegółowych informacji o pełnej ofercie dystrybucji serwonapędów? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od cenionych producentów

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się m.in. w produkcji obrabiarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska firma Ultra Robotics oferuje również produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]