Naszyjniki z kamieniami – zawsze w modzie

Znajdź naszyjniki z kamieniami.

Są wśród nich naturalne minerały oraz ich syntetyczne zamienniki. Potrafią przybierać najróżniejsze barwy – od czerni, przez purpurę, aż po niebieski. Niektóre należy zakładać do eleganckich kreacji, pozostałe doskonale będą prezentowały się codziennie. Naszyjniki z kamieniami od stuleci szczycą się wielkim zainteresowaniem – zmieniają się realia i trendy, jednak nadal je często nosimy, a wiele z nich jest bezcennymi familijnymi pamiątkami. Powinniśmy więc powiedzieć kilka zdań o tym, jak kupować naszyjniki z kamieniami i jak później o nie dbać, by posłużyły wiele lat.

Typy naszyjników z kamieniami

Rozmaitość kamieni wykorzystywanych do produkcji naszyjników jest wielka – oprócz kryształów, turkusu czy szmaragdu, znajdziemy wśród nich również materiały wytwarzane syntetycznie. Najpopularniejsze to na pewno cyrkonie i kryształki Swarovskiego, które są stosunkowo tanie, a jednocześnie naszyjniki z kamieniami syntetycznymi świetnie wyglądają przy strojach tak zwykłych, jak i wieczorowych.

Długa żywotność naszyjników z kamieniami

Minerały szlachetne są zazwyczaj naprawdę podatne na zarysowania – przy nieprawidłowym używaniu niełatwo więc je uszkodzić. Jak tego uniknąć? Po pierwsze – ściągając je zawsze, gdy istnieje ryzyko ich uszkodzenia – podczas mycia, przy sprzątaniu czy pracach ręcznych. Unikajmy też zakładania dwóch naszyjników z kamieniami na raz – mogą się zderzać i przez to rysować.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]