biżuteria srebrna, srebrna biżuteria sklep internetowy

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Jest z nami od stuleci i mimo dostępności wielu nowych projektów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała, a także pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie często zakładają panie oraz panowie, maluchy oraz ich rodzice, ludzie z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować czy uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]