Wyjątkowe kolczyki z koralem

Jeśli potrzebujesz kolczyków z koralem, odwiedź tę stronę.

Dlaczego w kuferku z biżuterią każdej kobiety muszą znajdować się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wieków. Podobno likwidują nerwowość. Koral pobudzi witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada także właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – które wybrać?

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z korali odznaczają się uniwersalnością i nigdy nie są ani przesadnie ozdobne, ani nadto skromne. Taki rodzaj biżuterii można zakładać codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu ze zwiewną sukienką doda Ci kobiecości.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]