sklep jubilerski kraków, złotnik kraków

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zmieniliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy niemal wszystko, wciąż wiele przedmiotów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Atuty zakupów u jubilera

Zakup platynowego pierścionka, broszki lub naszyjnika łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli pragniemy nabyć obrączki ślubne lub pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na palcu. Jeśli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej porady jubilera. Zaprezentuje on popularne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na urodziny, chrzest czy ślub.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się wisiorek, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi też obwód bransoletki, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na naszyjnik albo sygnet, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną albo uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]