digital painting kurs

Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, reklamą i animacją.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]