Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Więcej o aparacie do fali uderzeniowej na www.bardomed.pl.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się dużą skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co daje wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak bóle nadgarstka, tzw. łokieć tenisisty, kolano skoczka czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, co umożliwia zastosowanie leczenia u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Adres firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]