Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Kup maseczkę z atestem na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie państwa, nieodwołalnie zmieniła nasze życie i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania określonych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do apteki lub restauracji, gdzie na ogół spotykamy większe skupisko ludzi, winniśmy zawsze nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Co jednakże zrobić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z materiału?

Ochronna przyłbica – lekka i wytrzymała

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z materiału są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi plusami są komfort, solidność i zaledwie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (aż do 30 razy!) przy pomocy mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi pracujących oraz astmatyków

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić ochronne maseczki w trakcie pracy. Mini Shield nie utrudnia ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co z całą pewnością uznają za atut najmłodsi użytkownicy.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]