Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o Voigt Kraków? Wejdź na voigtklinikaoka.pl

Zdrowe oczy gwarantują wysoki komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się dokuczliwych i częstokroć niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na leczenie do kliniki okulistycznej?

Korekta wzroku – procedura nieinwazyjna i bezpieczna

Nie tak dawno temu korekta wzroku ograniczała się do noszenia okularów albo soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekty pozwalające na leczenie dalekowzroczności, starczowzroczności, krótkowzroczności, jak również wielu pozostałych schorzeń. Niesłychanie popularna jest laserowa operacja wzroku, która wyróżnia się dużą efektywnością. Taka korekcja wad wzroku jest bezpieczna oraz mało inwazyjna, a pacjent błyskawicznie wraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie pracuje biegły personel, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, wybierze najlepszą procedurę leczenia i skoryguje wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej dysponują nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, więc mogą zidentyfikować nawet najrzadsze choroby oczu.

Centrum oka – nie tylko korekta wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych chorób, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne techniki jego leczenia polegają między innymi na kształtowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego lekarze wykonują pomiar ciśnienia oka, które jest testem pomocnym w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, jaskry i pozostałych groźnych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to wymagane przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją katarakty. Korekcja wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści radzą sobie także z innymi przypadłościami, np. usuwaniem kaszaków czy ciała obcego z gałki ocznej.

Adres firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]