Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Wszystko, co powinno się wiedzieć o psychoterapii UK.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj przez Brexit fala emigracyjna praktycznie rzecz biorąc zanikła, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy szereg kłopotów, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i wynikające z tego odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym państwa, mogą generować mnóstwo problemów, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą również trudności z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która nadal jest dość często spotykana, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie wolno obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty zostaną przekazane dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339