Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę wypraw górskich dla początkujących w dobrej cenie.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni bezpieczne i solidnie przygotowane wycieczki w towarzystwie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Umożliwiają przy tym realizację pragnień i poznanie swoich reakcji w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot charakter górskiego terenu, ale również chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]