Blacha trapezowa na dach

Szukasz blachy trapezowa? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe – niedrogie a jednocześnie mocne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony też ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie również bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie hal magazynowych, garaży czy obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08