Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Na http://bit.ly/2MDseSJ znajdziesz architekta Kraków na miarę swoich potrzeb.

Biuro projektowe świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt wykonuje całościowy projekt obiektu, a później czynnie monitoruje zaawansowanie robót, planuje odbudowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Interesują Cię pomysłowe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się od innych domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a w tym samym czasie przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające obecne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. apartamenty pod wynajem, biura, budynki rekreacyjne i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może też opracować plan funkcjonalnych i pojemnych szaf wnękowych, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]