Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

Szukasz drzwi drewnianych na wymiar? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się ponad 15-letnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na polskim rynku sprawił, że jego fachowcy zapewniają konsumentom wysoką jakość obsługi klienta i wytwarzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale również najwyższa funkcjonalność, osiągnięte za sprawą wykorzystania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i składaniu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie kilku wartości: satysfakcji użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich użytkowania oraz najwyższej jakości.

Oknostol – producent drzwi i okien z Limanowej

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się wysoką troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez to przedsiębiorstwo to idealne rozwiązanie dla konsumentówszukających nietypowych, ale trwałych oraz nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – skutecznie tłumią hałasy z zewnątrz oraz stanowią doskonałą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów – wyposaża się je w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Całość dopełnia ich niesztampowy, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem wykonywane są wyłącznie z surowców najwyższej klasy.

Drzwi drewniane – kompleksowa obsługa

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się również w obszarze obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatną konsultację przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego projektu, idealnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich wielkości.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]