Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Chcesz zamówić nowoczesne pokrycia dachowe? Skieruj się tutaj.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne powoli wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, iż są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla struktury więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu powodów. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, ale również ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i szybsze w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne ustawienie zabiera na ogół o wiele więcej godzin. Inną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo każdej, również bardzo skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych budynków, głównie dlatego, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się też lepszą szczelnością. Ponadto łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny wybór blachodachówek oraz pokryć dachowych

By kupić blachodachówki dobrej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty wybór paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych producenta, funkcjonujących na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się dużą odpornością na powstawanie porysowań, uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, w związku z tym nie licząc swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (m.in. włazy dachowe czy systemy rynnowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych producentów.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08