nowoczesne pokrycia dachowe, blachy na rąbek

Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czy warto je kupić? Prezentujemy blachy na rąbek stojący i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zyskują coraz większe uznanie, dlatego że perfekcyjnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Odporną na uszkodzenia i bardzo dobrze prezentującą się blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nowych budowli, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się bezproblemowym i równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest wytrzymałe, niepodatne na rdzę oraz bardzo dobrze współgra z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym lub dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem trwałości oraz zastosowanej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy wykończonej dodatkową warstwą zapewniającą osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne oraz deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również zredukować koszty związane z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08