Projekty domów drewnianych w Polsce

Na barteksitarski.pl uzyskasz więcej informacji o domy drewniane projekt.

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska technologia powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z murowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – naturalne składniki

Domy drewniane nowoczesne to budynki wykonane z surowca naturalnego, co sprawia, że w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z alergiami odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować drogiej termomodernizacji. Kolejnym plusem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]