Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Kliknij tutaj, aby zamówić serwis okien.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle wpływają też warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]