Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Więcej o doradztwie w przetargach - skieruj się tutaj.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma kierunek kompleksowy i obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach zawiera szereg aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu należałoby zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są świetnie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają także kolosalne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz radą na każdym etapie działania przetargowego.

Adres firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]