Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Finger food catering - tu sprawdzisz aktualną ofertę.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudna, gdy mamy wiele czasu na zakupy niezbędnych produktów, jak również późniejsze własnoręczne przyrządzanie z nich wyśmienitych przekąsek dla uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie znaczy to od razu, że należy porzucić zamiar uczczenia znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Czym wyróżnia się catering kanapkowy?

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to usługa kierowana w głównej mierze do firm, jednakże zamawiają ją regularnie również rozmaite instytucje oraz osoby prywatne planujące prestiżowe bankiety. Polega ona na dostarczenie na bankiet posiłków typu finger food, czyli maleńkich przekąsek, które da się skonsumować stojąc i nie korzystając ze sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet wykorzystania talerzyka – to zakąska na “jeden kęs”. Finger food to na ogół tartoletki owocowe oraz warzywne, kanapki albo koreczki. Ten model cateringu doskonale sprawdza się na eventach, gdzie organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich zaproszonych gości. Umożliwia on uczestniczenie w nieskrępowanych pogawędkach, a przy tym nie redukuje kontaktu tylko do osób siedzących przy konkretnym stole.

Atuty cateringu kanapkowego?

Zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma sporo atutów, które dostrzegą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stołów i stresu z usadzaniem gości wydarzenia. Gorące i chłodne napoje oraz zakąski leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację imprez przede wszystkim w niedużych wnętrzach, w których zmieszczenie optymalnej liczby stołów byłoby problemem. Finger food catering momentalnie powoduje również, że impreza ma mniej oficjalną, luźniejszą atmosferę. Należy podkreślić, że menu z małych przekąsek jest przeważnie tańsze niż szykowne obiady, a przy tym daje większą swobodę dostosowania ich do gustów żywieniowych gości uroczystości. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do kuchni, a to nieraz bywało poważną komplikacją przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]