Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Więcej szczegółów o cateringu na dowóz - zajrzyj tutaj.

Kiedy aranżujesz wystawny event firmowy czy prywatny, na który spraszasz sporą liczbę gości, zapewne nie dasz rady osobiście zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując małe przekąski i soki w supermarkecie – duże imprezy najczęściej wymagają stosownej oprawy również w obszarze posiłków. Wtedy nie przystoi położyć na stolikach gości zwykłych herbatników oraz słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Catering okolicznościowy oraz świąteczny – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringowe z reguły świadczą parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, chrztów lub ślubów, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dostosowane do wymogów konkretnych eventów, dlatego zauważalnie różnią się np. ceną oraz spektrum posiłków sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować własne oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze eventów przeróżnego typu to chleb powszedni, a doświadczenie uzyskane w tym obszarze sprawia, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to oszczędność czasu

Przygotowanie dań choćby dla małej grupy gości może być problematycznym zadaniem, zwłaszcza wówczas, jeśli musimy wykonać to samemu. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów imprezy. Jest to także sposobność podania uczestnikom fenomenalnych potraw przyrządzanych przez zawodowych szefów kuchni. Należy przy tym podkreślić, że ważnym przymiotem potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich prezentacja na talerzu. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają też swój zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]