Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Dowiedz się, komu zlecić pozycjonowanie stron www Kraków.

Popularność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszukania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, które działają tylko na określonym obszarze albo wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie czy też w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla mniejszych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę konkretnego miasta, przykładowo “sklep plastyczny kraków”, “masażysta kraków” lub “piekarnia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych firm na pokazanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. Przez ten okres dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym samym pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, rozwinięcie treści, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]