Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Korzystna oferta sali na 18 w Krakowie znajduje się pod tym linkiem.

Przeważnie z okazji imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie organizujemy żadnych przyjęć ze znajomymi oraz rodziną, traktując ten dzień jak każdy inny. Lecz zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których należyte świętowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie ukończenie 18 roku życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na osiemnaste urodziny – niech ma pojemną salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa spożywać i nabywać alkohol, oddawać głos w wyborach, może założyć biznes oraz starać się o posady urzędnicze. Ale zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość wyprawienia ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Da się ponownie urządzić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo różnić od innych? Oczywiście, że nie. Wobec tego lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Nierzadko grupa znajomych decyduje się wyprawić razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, ale równocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących obszerną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy smakowite menu imprezowe. Chciałbyś się bawić pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w gorące dni można rozstawić w nim przestronny namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Wszyscy mają świadomość, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie unikają alkoholu. Należy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a takich może nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wygląd sali również jest niezmiernie ważny, żeby goście kompletnie wczuli się w klimat imprezy. Polecamy zatem postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z podanych sugestii, jak również dobrze rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej rewelacyjnie sprawdzi się menu kanapkowe, składające się z małych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji oraz budżetu klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]