Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Dowiedz się więcej o cateringu dla firm Katowice - skieruj się tutaj.

Warsztaty, negocjacje biznesowe albo sympozjum – każda pokaźniejsza firma niechybnie w końcu stanie przed problemem zaplanowania takiego wydarzenia. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego uczestników. Jeżeli planowane spotkanie przyciągnie mnóstwo osób, wypada skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni – o cateringu biurowym

Szkolenia i sympozja biznesowe to eventy trwające z reguły po 5-7 godzin, częstokroć także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają dokładny program wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są na ogół dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których nie da się zjeść kompletnego obiadu w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zanieść ze sobą na salę, w której trwa wykład. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka ubrudzenia dłoni i ubrania. Usługa cateringu biurowego obejmuje także udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Dlaczego opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są bardzo istotne, dają bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Dodatkowo jest to również szansa rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie kwestii omawianych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który działa na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji czy płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, jedząc samodzielnie przyszykowane czy też kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podniesie więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał też o komfort uczestników.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]