Opieka nad grobami

Zleć sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie musimy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]