Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Organizacja przyjęć okolicznościowych - dalsze informacje o tej usłudze.

Kiedy ktoś mówi o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także „osiemnastki”, komunie czy ceremonie chrztu. Kiedy lista zaproszonych gości jest długa, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji pozostaje nam zabukować stosowną do okazji salę.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zapewnij gościom imprezy właściwe warunki

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka czy imieniny, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom należy udostępnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których znaczną część gości będą stanowić małe dzieci, między innymi chrzciny czy komunie, dobrze jest urządzać w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym również trzeba dostosować do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po pomoc firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wyszukanie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednak niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskim stylu odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia oraz ozdobienia stołów, przez przygotowania posiłków, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]