Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Więcej informacji o cateringu na imprezy - zajrzyj tu.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w różnych punktach w Polsce mają miejsce gale, sympozja bądź benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają stosownej oprawy, której obligatoryjnym elementem są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Pyszne przekąski, doświadczeni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zamówiłeś salę na event albo wybrałeś już punkt, gdzie zorganizujesz piknik? Wspaniale!! Teraz warto postarać się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych przekąsek, napojów i ciepłych posiłków. Pamiętaj, że w czasie prestiżowych gal w złym tonie jest postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i myśleć, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest cała oprawa – odpowiednie rozstawienie stolików, szykowne ozdoby, ale też poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy na pewno będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem skorzystania z usługi cateringu eventowego jest bezspornie to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi zachwycające posiłki, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dostarczone w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, by obserwować na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania detali zlecenia doradzi ona, które zakąski, napoje i dania idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]