parking przy Balicach, parking Balice tanio

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]