Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Więcej szczegółów o parking lotnisko Balice znajdziesz tutaj.

Największe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zdobył olbrzymią popularność, to komfort, sposobność trafienia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest przelot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przejechać setki kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy związane z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, więc w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niesłychanie ważne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja wsparcia pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na asystę pracowników parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy spadek ciśnienia w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]