Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta sali do wynajęcia w Krakowie, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne lub plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu zbudowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte nagrody, jak również przeróżne gale dla wspólników biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie imprezy muszą być stosownie zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

O ile nie posiadamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, trzeba poszukać usług wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do rangi planowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla wspólników spółki, w czasie których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w zwykłej sali. Należy w takich wypadkach zaplanować event w unikatowym miejscu, które ostatecznie uwydatni ważność wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę zaproszeni będą goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali trzeba wybrać lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering solidnej firmie

W toku planowania imprezy firmowej nie można pominąć tak ważnej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację smacznych potraw dla obecnych, ale też doradzi jakie dania uwzględnić w menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W trakcie pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie gościom wzorowej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować potrawy w zgrabny sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko pyszne, lecz i perfekcyjnie prezentujące się dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]