Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych - dowiedz się więcej o ofercie na wpmagus.pl.

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularność zdobyły strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż błyskawicznie pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi odbiorców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek zwiększa się też elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za towary między innymi przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz integracji z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, wykorzystanie wyłącznie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek i jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą również blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowych produktach albo zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]