Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Na tej stronie uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów w dziedzinie przygotowania wirtualnego spaceru 3D.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealna metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które zamierzają np. wynająć. Dla większości osób możliwość obejrzenia danego lokalu przed zawarciem umowy jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do kompletnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się sporą popularnością. Polega ona na tym, iż prócz przeglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. biura firmy czy hostelu, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do takiego pomieszczenia, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość także przechodzić do kolejnych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć model 3D?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać odbiorcom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania hostelu, warsztatu bądź restauracji, jak również po prostu zademonstrować szerokiemu kręgowi odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w celu sprzedaży budynku, żeby przyszli klienci mieli możliwość wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka argumentów, dla których opłaca się przygotować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej przekonać klienta, żeby skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę będą mieć do niej dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — trzeba po prostu powierzyć jego przygotowanie wykwalifikowany fotografowi.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]