Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Branża transportowa stale się rozwija, między innymi za sprawą globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Z tego powodu potrzebuje również nowoczesnych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie prekursorskie rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. W produkcji używane są zawsze surowce najwyższej jakości, dostarczane przez cenionych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni trzydziestu lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie nowatorskich projektów na światowym poziomie, co poświadcza m.in. powodzenie chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu niezwykle trudnych towarów.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia lub w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje przeprowadzane są na terenie krajów UE w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o zabezpieczenie odbiorców, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do naczep firmy są stale dostępne, co minimalizuje okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.