Co na okna zamiast żaluzji i rolet? O okiennicach shutters

Chcesz zamówić shuttersy wewnętrzne? Odwiedź tę stronę.

Planując aranżację pomieszczenia, z rzadka przeznacza się wiele czasu na okna. Najczęściej decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, czyli zasłony i firany, które nieraz zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych są ruchome, a więc można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od zachcianek domowników. Wykonuje się je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, jak również polichlorku winylu (PCV). Shuttersy instaluje się najczęściej na oknach, aczkolwiek jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach oraz w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda element okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się nadal sporadycznie, ale większa część z nas z pewnością rozpoznaje je z telewizji bądź kina, ponieważ tego typu okiennice są nadzwyczaj popularne na obszarach z gorącym klimatem, a więc w RPA i w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy nadają wnętrzom nader wytworny wygląd

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, ale mają także pożyteczne funkcje. Za ich pomocą można pasywnie regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – utrzymać ciepło na dłużej. Shuttersy świetnie komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje oraz montuje się je na zamówienie, co sprawia, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezmiernie ciekawy wygląd, przez co podnoszą wartość domu. Warto dodatkowo zaznaczyć, że okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez wykorzystania łańcuszków, co posiadacze zwierząt czy rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się wiszące linki, uznają z pewnością za duży plus.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]