Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

Noti. Uzyskaj więcej wiadomości o tej marce.

Urządzając pomieszczenie, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, staramy się zagospodarować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Jednocześnie chcemy, by pomieszczenia manifestowały naszą osobowość, a to nie zawsze jest możliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli produkowane masowo przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy aniżeli się wydaje. Polacy również mogą się pochwalić wyjątkowymi, eleganckimi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i szykowne

Noti to producent mebli, aktywny na rodzimym rynku już od 16 lat i od początku skupia się na tym, aby oferowane przez niego meble były wygodne, proste, a zarazem szykowne i, co istotne, aby charakteryzowała je solidność. Marka kooperuje z uznanymi krajowymi designerami, kreującymi swoje projekty z entuzjazmem, starając się, aby zawsze odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli Noti jest to, iż świetnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są manualnie z wysokiej jakości surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o środowisko, m.in. poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Meble Noti – gdzie można je zamówić?

Noti oferuje produkty, będące interesującą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być siedziska z linii Comfee czy Stone lub sofy z kolekcji Bouli. Na stronie producenta umieszczony został konfigurator, w którym można przejrzeć wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wybrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowym meblom tego producenta można przyjrzeć się na żywo w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Poza tym meble Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Łodzi, w Gdańsku oraz w Bydgoszczy.

Fotografia dzięki uprzejmości https://noti.pl

Adres firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]