Jaki kask na motor

Chcesz kupić kaskom motocyklowym? Wejdź na https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – właśnie dlatego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w najwyższym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Adres firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]