Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Znajdź słój z kranem.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]