Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Szukasz etykiet na wódkę? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na imieniny, Sylwestra lub wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – alkohol jako nietuzinkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w fajną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, na których można ulokować informację o dacie i miejscu wesela, imionach nowożeńców czy słowa podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych barwach oraz wzorach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie urodzinowej.

Etykiety na bimber – dekoruj swoje przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie produkujesz soki, wina czy nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami nawet bez okazji, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę prostej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać używając wielobarwnych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]