Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jeśli potrzebujesz tanich drukarek 3D, skieruj się na ten adres.

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz urządzenia. Szacuje się, iż używając drukarek 3D oraz pozostałych urządzeń Stratasys można nieomal o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych urządzeń i usług, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Kolejnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i funkcjonalną budową. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można ekspresowo otrzymać identyczne prototypy, co jest niezmiernie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w przeróżnych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest dokładny i solidny, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]