Pasta do mycia rąk – warto mieć ją także w domu

Dowiedz się więcej o paście do mycia rąk na http://tinyurl.com/y6vjozeb.

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze czy rzemieślnicy – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry dłoni. Należą do nich głównie wszelkiego rodzaju smary, oleje, farby, sadze, a także, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej efektywna jest w takim przypadku pasta do mycia rąk.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta do rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania niezwykle trwałych zabrudzeń, musi charakteryzować się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past wzbogacają je o specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące stosowane w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze więc, by pasta zawierała również substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu są potrzebne pasty BHP pasta do mycia rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach usługowych, przemysłowych i rzemieślniczych. Bez wątpliwości przyda się również w gospodarstwa domowych – okaże się niezastąpiona w czasie porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]