Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Kup części Renault Kraków.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy podwozia, silnika, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]