Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Jeśli szukasz baniaka na wino, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]