kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i za czasem zdobywała sobie kolejnych sympatyków. Ten praktyczny system pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości w nadzwyczaj prosty sposób – trzeba uzupełnić pojemnik z wodą w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do wskazanego zasobnika i zaledwie po minucie można cieszyć się aromatyczną kawą.

Kawy single origin z Kolumbii i Angoli – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw single origin, zwanych również kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, dlatego że uformowało go wiele różnych elementów, między innymi konkretna pogoda panująca w danym roku. Mieszanie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zabija ich unikalne nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Etiopii oraz Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno dostrzegalne są nuty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – tania każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w pensjonatach czy biurach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna i z reguły mieści się w przedziale 1-1,60 zł. Nietrudno zauważyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój podawany na stołówkach w biurze czy w kawiarniach w galerii. Niewysokie ceny i nowoczesny design urządzeń na kapsułki powodują, że coraz częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, a zarazem zaserwujemy znajomym najlepszej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, bez lęku o ogromne koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do naszego sprzętu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]